Birleşik Arap Emirlikleri Arap Pazarındaki Fırsatları Keşfedin!

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ PAZARINDAKİ FIRSATLARI KEŞFEDİN!

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Birleşik Arap Emirlikleri ile olan dış ticaret hacmimizi artırmak ve firmalarımızın yeni iş birlikleri tesis etmeleri, pazar araştırması yapmaları ve yeni iş ve yatırım fırsatlarını değerlendirmeleri amacıyla T.C. Ticaret Bakanlığının koordinasyonunda, Birleşik Arap Emirlikleri (DUBAİ)’ye yönelik ticaret heyeti düzenliyor!

Yeni müşteriler bulun, pazar araştırması yapın, ikili görüşmelere katılın, potansiyel müşterilerinizle buluşun.

Tarih
18 – 21 Eylül 2023

Başvuru için son tarih:
4 Ağustos 2023, Cuma

Sektörler
Başvurular Mücevher, Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri, Gemi Yat ve Hizmetleri, Otomotiv Endüstrisi, Elektrik Elektronik, Tekstil ve Hammaddeleri, İklimlendirme Sanayii, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller, Kuru Meyve ve Mamulleri, Kimyevi Maddeler ve Mamulleri, Hazırgiyim ve Konfeksiyon, Makine ve Aksamları başta olmak üzere tüm sektörlerimize açıktır.

Katılım Ücreti:
Ekonomi Sınıfı Uçak Biletli Katılım Ücreti: 40.000TL

Başvuru
Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 4 Ağustos 2023 Cuma günü mesai bitimidir.Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/uae-dubai-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 40.000-TL tahsil edilecektir.

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Meclisimize (aycabal@tim.org.tr e-posta adresine) ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

 

Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

1- Umuma Mahsus pasaportlar vizeye tabidir. Vizeler Ankara’daki BAE Büyükelçiliğinden, İstanbul’daki BAE Başkonsolosluğundan veya iki ülke arasında seferleri bulunan havayolları tarafından temin edilebilmektedir.
Diplomatik, hususi ve hizmet pasaportları vizeden muaftırlar (90 gün geçerli, 90 gün ikametli).

2- Birleşik Arap Emirlikleri’ne girişte herhangi bir kısıtlama ve COVID testi veya karantina zorunluluğu bulunmamaktadır.

3- Heyete katılım için öncelikle https://delegations.tim.org.tr/event/uae-dubai-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun doldurulması gerekmektedir. 19 Eylül 2023 günü Dubai’de düzenlenecek ikili iş görüşmeleri kapsamında Meclisimizce firma eşleştirme hizmeti alınacak olup, Heyet Başvuru Formu’nda paylaşılan sektör bilgileri doğrultusunda firmalarımızın katılımlarına dair bir ön değerlendirme yapılacaktır. Katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

4- Katılım bedeli, aşağıda belirtilen paket kapsamında ekonomi sınıfı uçak bileti ile seyahat için 40.000-TL’dir. Katılım bedelleri, ön başvuru onayı alındıktan sonra tahsil edilecek olup, https://delegations.tim.org.tr/ sitesi üzerinden kredi kartı ile veya TİM Banka hesaplarına havale ile yapılabilmektedir.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.